Yer ve Gök Onarıcı Tasarım ve Eğitim Atölyesi, onarıcı tasarım ve ilişkili konularda, nitelikli uygulama, eğitim ve danışmanlık hizmetlerinin kurumsal bir titizlikle verilmesine imkan sağlamak için bir grup tasarımcı ve eğitmenin işbirliğiyle kurulan ve yürütülen bir “şemsiye” tüzel yapıdır. Yer ve Gök, işbirliği içinde olduğu kurumlar ve kişiler arasından, talep edilen hizmetin, yapılacak işin, verilecek eğitimin içeriğine, bağlamına, konumuna ve ölçeğine uygun profesyonellerden oluşan takımları toplar, iş/eğitim sürecini tasarlar ve yürütür. Yer ve Gök talep ya da davet üzerine çalışabileceği gibi kendi belirlediği gündem ve önceliklere göre hizmet ve eğitim arzında da bulunabilir.

Yer ve Gök, Türkiye Permakültür Araştırma Enstitüsü’yle permakültür ve ilgili eğitimleri bağlamında işbirliği içindedir. Enstitü’nün 2019 yılı eğitimlerinin kayıt ve organizasyonları tarafımızdan yapılmaktadır. 

Türkiye Permakültür Araştırma Enstitüsü eğitimlerinin detaylarını okumak ve ilgilendiğiniz eğitimlere kayıt yaptırmak için Eğitim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. 

Yer ve Gök ilgili kişi ve kurumlara onarıcı sistemler yaratmak amacıyla tasarım danışmanlığı yapar. Bizimle iletişime geçmek ve danışmanlık hizmeti almak için Danışmanlık Hizmetlerimiz sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.